ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ SILVER STARTERS 2021.

Silver Starters 2021 to III edycja programu dedykowanemu osobom 50+ z pomysłem na biznes, planującym zmienić swoją ścieżkę zawodową, założyć start-up oraz pogłębić wiedzę z zakresu nowoczesnej przedsiębiorczości.
Program zakłada 8-tygodniowy cykl szkoleń oraz wsparcie mentorskie. Osoby 50+ zdobywają wiedzę i narzędzia, by przekształcić swój pomysł na biznes w start-up. Dołacz do tegorocznej edycji - kliknij i zarejestruj się tutaj >>>: Rejestracja SilverStarters2021

Podobnie jak zeszłoroczna edycja, Silver Starters 2021 przewiduje mieszany program nauczania co oznacza, że łączymy spotkania stacjonarne  z nauką w środowisku on-line. W indywidualnej ścieżce uczenia się, opartej na wcześniejszych doświadczeniach i celach, uczestnicy mają szansę  zdobywania wiedzy o esencji przedsiębiorczości oraz uzyskania wsparcia mentorów, trenerów i ekspertów. Szczegółowy program projektu zostanie przedstawiony wkrótce na stronach serwisu.
Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja w serwisie.

„Silver Starters  Pitching Event” – 2021 Łódź
Wypracowane w trakcie programu pomysły wezmą udział w konkursie, najlepsze z nich zostaną wyróżnione nagrodami. Finałowe prezentacje uczestników na zakończenie pilotażowej edycji projektu Silver Starters 2021 oceniane będą przez jury składające się z inwestorów oraz ekspertów.

Kontakt:
SilverStarters 2021
Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Ewa Nocuń
Project Manager
ewa.nocun@umed.lodz.pl

Edycja 2021 - wkrótce

Silver Starters 2021 - wkrótce

WKRÓTCE
Kurs

Edycja 2020 - zakończony

Silver Starters 2020 - zakończony

ZAKOŃCZONY
Kurs

Edycja 2019 - zakończony

Silver Starters 2019 - zakończony

ZAKOŃCZONY
Kurs